Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Strict

Tłumaczenia internetowe

Odpowiadając na zainteresowanie klientów, wykonaniem tłumaczenia bez konieczności dostarczania dokumentów osobiście, postanowiliśmy rozszerzyć zakres o tłumaczenia internetowe. Niestety do tej pory nasze usługi tłumaczeń skierowane były dla mieszkańców Złotowa, Jastrowie i okolic, ze względu na to iż należało dostarczyć do nas dokumenty osobiście. Po wdrożeniu nowych rozwiązań jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenia dla każdego. Cała procedura jest bardzo prosta i pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

1. Zeskanowany dokument należy przesłać na adres biuro@alfacentrumfinansowe.pl najlepiej w kolorowym formacie *pdf lub *jpeg. W treści meila dobrze jest również dodać telefon kontaktowy.

2. W ciągu kilkunastu minut odpowiadamy na meila lub telefonicznie odnośnie wyceny i czasu wykonania. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje do wykonania tłumaczenia.

3. W momencie akceptacji zaproponowanych przez nas warunków należy przelać pieniądze na poniższe dane:
F.H.U. ALFA Leszek Musiałowski
Zagórze 3, 64 - 915 Jastrowie
Nr konta: 66 1680 1046 0000 3000 1633 3387

4. Z chwilą wykonania tłumaczenia można odebrać je u nas osobiście lub podać adres korespondencyjny na który ma zostać odesłane tłumaczenie. Dokumenty wysyłamy zawsze Pocztą Polską, listem poleconym priorytetowym.

Naszymi klientami są przede wszystkim mieszkańcy powiatu złotowskiego: Złotów, Jastrowie, Okonek, Krajenka, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by www.alfacentrumfinansowe.pl